Maler 1. Hälfte 20. Jh.
"Dorfansicht", Öl auf Karton, Rückseite beschriftet Ostern 1923, ca. 20 x 24 cm, beschädigt, fleckig, gerahmt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
17.09.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Maler 1. Hälfte 20. Jh.
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 08.09. - 17.09.2014 |